Łódź , Gość Cena : 50.00 PLN 661145986 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Korepetycje z matematyki online

 


Zapraszam na profesjonalne lekcje matematyki online - szczególnie polecane w obecnej sytuacji. Zajęcia prowadzone są na poziomie szkoły podstawowej i średniej za pomocą programów Messenger, Skype, Zoom. Zajmuję się również prowadzeniem kursów przygotowujących do testów ośmioklasisty oraz matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.


 


Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do wszelkich egzaminów poprawkowych w okresie wakacyjnym.


 


Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyki i ma choć odrobinę chęci do pracy.


 


Z wykształcenia jestem magistrem cybernetyki z przygotowaniem pedagogicznym i psychologicznym, potwierdzonym certyfikatem jakości kształcenia. Udzielaniem korepetycji zajmuję się zawodowo od ponad 10 lat. Posiadam własny autorski program nauczania, doskonalony od lat, przygotowany specjalnie pod kątem matury z matematyki, skuteczny i sprawdzony. Korepetycje prowadzę zgodne z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych.


 


Uczenie matematyki jest moją pasją, dlatego potrafię zrozumieć dlaczego uczeń ma problemy z matematyką i dostosować stopień trudności materiału do umiejętności ucznia, a także wyłapać braki. Zajęcia prowadzę w spokojnej, bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku. Najbardziej opornym na matematykę pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów matematycznych. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Dotychczas nie zdarzyło się jeszcze, żeby osoba, którą uczyłam regularnie nie zdała matury albo nie zaliczyła semestru czy roku.


 


 

Numer ogłoszenia : 14792
Liczba odsłon: 8, dzisiaj0